16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Saadet Partisinde İftarlı Toplantı
11 Ağustos 2011 Perşembe 12:12

Karaman Saadet Partisinde İftarlı Toplantı

Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkayanın katıldığı toplantıda, Yönetim kurulu üyeleriyle iftar yemeğinde buluştular

Karaman İl başkanı Şaban Şahin, “Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet Partisi memleketimizde ve dünya ülkelerindeki sıkıntıların tek çözüm kaynağıdır. Siyonizm, Saadet Partisini çok iyi biliyor, sömürülerini sürdürebilmeleri ve kendilerine göre vaat edilmiş topraklar emeline ulaşabilmek için bütün planlar Saadet Partisine göre yapılıyor.

Bütün bunlar işbirlikçiler vasıtasıyla yürütülüyor. İşbirlikçiler, değilmiş gibi hareket ederek, yanıltma taktiği içerisindeler. Konu Saadet Partisi oldu mu taktik içerisinde taktikler uygulanıyor. İnşallah Allahın yardımıyla halkımızın gerçekleri görmesini ve uyarı vazifesini yaparak Yeniden Büyük Türkiyeyi, Yeni bir dünya kurma projesini gerçekleştireceğiz” dedi.

Ardından söz alan Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya, “ Başı bereket, ortası rahmet, sonu mağfiret olan Ramazan ayındayız. Afrikada gıdasızlıktan, açlıktan ölenler var. Libya, ateş çemberinde, Suriye halkı katlediliyor, Hakeza Filistinde Gazzede Siyonist katliamlar yapılıyor. Birçok Müslüman ülkelerde sıkıntılar yaşanıyor. Dünyada adil olmayan paylaşımla insanlar geçim derdindeler. Bazı ülkeler iflas etmiş durumdalar. Kısacası ve görüyoruz ki gerçek hak anlayışına sahip olmayan, adaletten uzak zulüm dünyasında yaşıyoruz” dedi.

Çetinkaya, “Burda şöyle bir tesbit yapabiliriz….Dış güçler yani şer odaklar açısından bakarsak, Sıkıntı yaşanan ülkelerde diktatörlerin artık halkı oyalama-avutma işlerini beceremediklerini görüyoruz. Bunun sonucu olarak son kullanma tarihleri geçince çöpe atıldıklarını da görüyoruz. Türkiye de genel anlamda terör olayları haricinde halkın gözü boyandığından oyalama avutma işi adeta bir profesyonel tarafından yürütülmesinden dolayı bekletilmektedir.

Zamanı gelince düğmeye basılacaktır.Dış güçler açısından şuan işe yarayan, yaramayan hale gelince harcanabilir olacaktır. Hatta hesap soruluyor diye arkadan gelene prim kazandırmak için çeşitli şov malzemesi bile olabilir” dedi.

Çetinkaya, sözlerine “Bizim diğer partilerden ayıran farklılıklarımız var, biz diğer partilerden bir parti ya da sıradan bir parti değiliz. Merhum Erbakan Hocamız derdi ki Türkiye de iki parti var birincisi Saadet Partisi ve diğerleri, Saadet Partisinin dışındakiler kademe-kademe işbirlikçi ve Avrupa birlikçi derdi…..Saadet in Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni bir dünya hedefi var.

Bunun için 2023 e kadar beklemeyeceğiz. İslam Birliğini kuracağız, Avrupa birliğinin kapısına bağlanan orda bekletilen bekletilirken iç politika gereği alırsanız alın almassanız gibi hikayeden hava atma süreciyle oyalanmayacağız. Yeni Dünyanın öncüsü olacağız. Geçen sefer geldiğimizde D8 leri kurduk. Tekrar geldiğimiz de D60 ları D160 ları kuracağız.

İkinci Yalta yı gerçekleştireceğiz, ecdadımız gibi Adil, Hakca yaşanabilir dünya kuracağız. Bunu da ancak Saadet Partisi yapar, Saadetin dışındakilerin böyle bir hedefi yoktur, onlar sadece günümüze uyarlanmış mandacılığın yeni versiyonlarıyla hareket ederler” diye devam etti.

saadet-1.20110811121430.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 625 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ