16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Saadet Partisinden Bayram Mesajı ve  Bayramlaşma programı ;
29 Ağustos 2011 Pazartesi 10:39

Karaman Saadet Partisinden Bayram Mesajı ve Bayramlaşma programı ;

Karaman İl Başkanı Şahin, Temennimiz ve gayemiz bayramların bayram gibi yaşandığı, sömürü değil adalet, savaş değil barış üzerine kurulu bir dünya.

Saadet Partisi Karaman il Başkanı Şaban Şahin, idrak etmekte olduğumuz Ramazan Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınladı: Şahin'in mesajı şöyle:

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu kurtuluş olan Ramazan ayını idrak etmiş olmanın bir kez bahtiyarlığını yaşıyoruz. Cenab-ı Hakk bizleri bir kez daha Ramazan bayramına ulaştırdığı için ne kadar şükretsek azdır.

Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı dönemlerdir. Ramazan ayında oruç tuttuk. Yokluğa sabretmenin, nimete şükretmenin hikmetini anlamaya çalıştık.
Bayramı kutlamaya hazırlandığımız bugünlerde yine tebessümlerimizde acı, sevinçlerimizde burukluk var. İçimizde Gazze Filistin halkının hüznü var.

Yiyecek ekmek bulamadığı için açlıktan ölme tehlikesi yaşayan Afrikada Somalili çocukların endişesi var. Kuzey Afrikada ki Müslümanların sıkıntıları var. Oysa daha güzel bir dünya mümkün. Sömürü değil adalet, savaş değil barış üzerine kurulu bir dünya mümkün. Bayramların bayram gibi yaşandığı bir dünya.

Cenab-ı Hak'tan bizlere; gücün değil hakkın hakim olduğu yeni bir dünyanın kurulması için şuurlanma ve çalışma gücü vermesini diliyorum. Bu bayramın İslam aleminin kurtuluşuna vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle aziz milletimizin ve Karaman halkımızın mübarek Ramazan Bayramı'nı bir kez daha en içten dileklerimle kutluyorum.

“Saadet Partisinde Bayramlaşma 31 Ağustos Çarşamba günü Bayramın ikinci günü saat 10:00-12:30 arası Saadet Partisi il binasında yapılacaktır. Bayramlaşma törenine bekliyoruz” denildi.
 

Karamaninternet.com

 

Bu haber toplam 584 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ