24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Sanayiciside İstikrardan Yana
10 Haziran 2011 Cuma 16:53

Karaman Sanayiciside İstikrardan Yana

Karaman AK Parti Milletvekilleri Karaman Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret ederek Karaman ekonomisi ve sanayisi görüşmeler yaptılar.

İki gün boyunca fabrikaları gezen milletvekilleri sanayicilerin 12 Haziran Genel Seçimleri hakkındaki düşüncelerini dinleyerek sorularına yanıt verdiler. Ziyaretlerde Karaman sanayicileri milletvekillerine, ekonomide ve domokratikleşmede istikrarın sürmesini istediklerini ifade ettiler. Karaman'a sağlanan teşvik, hibe ve kredilerden ötürü teşekkür eden sanayiciler ülke ekonomisinin son 10 yılda dört misli büyümesinin de memnuniyet verici olduğunu söylediler.

13 HAZİRANDA KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Ekonomide istikrarın tesisinin kolay olmadığını ifade eden Karaman Milletvekili Lütfi Elvan, bu güçlüklerle ve yoğun çalışmalarla elde edilen ekonomik istikrarın devam etmesinin ancak vatandaşlarımızın AK Partiye destek vermeleri ile mümkün olacağını söyledi. Elvan: AK Parti, fırtınalı bölgeye istikrar getirdi. Türkiye değişimi bir zorunluluk olarak görüp bunu yönetmek isteyen bir ülke. Biz bu değişiklikleri insanlar talep etmeden önce başlattık. Ortadoğudaki kargaşayı hep birlikte izliyoruz. Geçtiğimiz 8 yılda yapılan icraatlarımız, istikrar ortamının bizim için ne kadar önemli, olduğunu gösterdi. Ülkemizdeki değişim, gelişişm ve istikrar devam etsin istiyoruz. 13 Haziranda kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. İstikrar ve büyümenin devamı güçlü bir iktidar ile mümkün olabilir."dedi

HEDEFLERİNİZİ BÜYÜK TUTUN İSTİKRAR SÜRECEK

Organize Sanayi Bölgesinde yapılan ziyaretlerde konuşan AK Parti Milletvekili Mevlüt Akgün 2002 yılından önce yaşanan krizi ve bunun sonucunda yaşadığımız sıkıntıları hatırlatarak 2002 yılından sonra AK Parti Hükümetinin oluşturduğu güven ve istikrar sayesinde sanayinin ve iş adamlarımızın hızlı bir büyüme ivmesi yakaladığını söyledi. AK Parti Milletvekili Akgün: “Türkiye’nin gelişmesinde sanayinin ve sanayicinin önemi gözardı edilemez. Tüm dünyada kriz sürerken iş adamlarımız hala büyüyor, hala istihdam sağlıyor. Bu Ülkemizinde istikrar ve güvenin sağlam temellere oturduğunun ispatıdır. Halkın güvenini almış AK Partinin Türkiye’ye 8 yıldır yaptıklarını ve inşallah yine yapacağı hizmeti geçmişte hiçbir hükümet yapamadı. Sizler sanayici olarak hedeflerinizi büyük tutun. Ekonomide, tarımda, sağlıkta hemen her alanda gelişmeler ve istikrar sürecek." dedi.

sanayici-1.jpg

sanayici-2.jpg

sanayici-3.jpg

sanayici-4.jpg

sanayici-5.jpg

sanayici-6.jpg

sanayici-7.jpg

sanayici-8.jpg

sanayici-10.jpg

sanayici-11.jpg

sanayici-13.jpg

 

Bu haber toplam 1011 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ