23 Mart 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Saray Bisküvi Çalışanlarından Anlamlı Bağış
27 Ağustos 2011 Cumartesi 14:11

Karaman Saray Bisküvi Çalışanlarından Anlamlı Bağış

Karaman Valiliğinin Somali için yürüttüğü yardım kampanyasına çok anlamlı bir bağış da Saray Holding çalışanlarından geldi.

25 yıldır Saray Holding bünyesinde çalışan Şerife AKKUŞ ve arkadaşlarının “AFRİKA İLE LOKMANI PAYLAŞ” adıyla başlattıkları yardım kampanyasında toplanan 8.810 TL ve 70 Euro tutarındaki yardım, bizzat Saray Holding çalışanlarından Şerife AKKUŞ, Mikail ŞAHİN ve Mustafa SÜNBÜLOĞLU tarafından 26 Ağustos 2011 Cuma günü Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN’a makamında takdim edildi. Saray Holding çalışanlarının bağışıyla birlikte Karaman Valiliği tarafından Somali için yürütülen kampanyada toplanan miktar 642.000 TL’ye ulaştı.

Mübarek Ramazan ikliminde ve tam da bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin öncesinde böyle bir yardımlaşma bilincinin ve böyle bir insanî sorumluluğun büyük bir sevinç kaynağı olduğunu belirten Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, gösterilen yardımlaşma ve dayanışma örneğinin, insanımızın gönül dünyasının zenginliğini ifade etmesi bakımından da büyük anlam ve değer taşıdığı vurguladı.

Vali Kahraman sözlerinin devamında: “Kampanyamıza çeşitli bağışlar yapıldı; ama işçi kardeşlerimizin kendi aralarında topladığı bu yardım, her açıdan takdire şayandır ve çok manidardır. Bugüne kadar kampanyamıza ilgi gösteren herkese teşekkür ediyor, sizleri en samimi duygularla tebrik ediyorum.

Allah cömertçe yaptığınız bu yardımları kabul etsin.” dedi. Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen görüşme, yardım miktarının bankaya yatırılarak, makbuzların çalışanlara teslim edilmesiyle son buldu.

saray-calisanlari-1.jpg

saray-calisanlari-2.jpg

saray-calisanlari-3.jpg

saray-calisanlari-4.jpg

saray-calisanlari-5.jpg

saray-calisanlari-6.jpg

Karamaninternet.com


 

Bu haber toplam 4895 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ