16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman SP Adayı Şahin, Kontrol altındayız….
28 Mayıs 2011 Cumartesi 08:45

Karaman SP Adayı Şahin, "Kontrol altındayız…."

Karaman Saadet Partisi Milletvekili adayı Şaban Şahin yeni sanayide esnaf ziyaretleri yapıyor.

Ziyaretlerde esnaf, işlerinin düştüğünü, iş olsa bile piyasada paranın dönmediğini, alacaklarının tahsilinde sıkıntı yaşadıklarını ve bağkurlarını ödemede zorlandıklarını söylediler….
 

Saadet Partisi Milletvekili adayı Şaban Şahin, Maalesef uygulanan ekonomik politikalar üretimi üreteni bitirmek için yapılıyor dedi..Şahin, “Bizi millet olarak kendi-kendimize bırakmıyorlar, dış eksenli yönetiliyoruz. Kontrol altında tutulmamız için üzerimizde değişik taktikler ve stratejiler deneniyor. Ülkemiz-Halk lehine çalışırmış gibi gözüküp gerçekte dış güdümün etkisinde olanların yönetimindeyiz. Çeşitli oyunlarla halka kendilerini seçtirtmektedirler. Sömürülerini sürdürebilmeleri halkın itirazı olmamasına bağlıdır. Biz tahakkümü doğrudan kabul eden millet değiliz.

Dolaylı olarak bize inandırdıkları etkilerle bizi ancak durdurabiliyorlar. Bundan dolayı çok güçlü yapıya sahip olan dış güçlerin fikir mutfakları dediğimiz tink-tank müesseseleri var, buralarda geliştirdikleri fikirleri o ülkelerdeki malum (güvenilir görünümünde-satın aldıkları) işbirlikçileri sayesinde aleyhte olan durum bile olsa lehte bir durummuş gibi insanlara savundurtmaktadırlar. Yani sosyolojik ve psikolojik olarak insanların beyinlerine hükmetmektedirler. Devamlı olarak toplumu yönledirecek gerek kişi bazında gerek toplum bazında sistemler bulma çabasındalar. En büyük etkileri insanların aldanma noktalarını bulmaları ve buna göre hareket etmeleri her insanın illaki aldanma noktası vardır. Böylece kaybederek de olsa kazanırlar…İnsanlarımız, artık perde önündeki oyunda gösterilene değil perde arkasını görmelidir. Düzenlenen senaryoyu görmemiz gerekir…kısacası büyük resmi görmemiz gerekir” dedi. Şahin, çözüm işbirlikçiler liginden Milli Görüş zihniyetine geçmektir. diye devam etti.saban-sahin-1.20110528085630.jpg

saban-sahin-2.20110528085650.jpg

saban-sahin-3.jpg
 

Bu haber toplam 1045 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ