19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Valiliği Hizmetiçi Eğitim Semineri Verdi
01 Mayıs 2011 Pazar 14:36

Karaman Valiliği Hizmetiçi Eğitim Semineri Verdi

Kamuda çalışan personele ve kurum amirlerine yönelik olarak 4483 Sayılı Kanunun kapsamı ve uygulama şartları ile ilgili olarak eğitim semineri verildi.

4483 Sayılı Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkında Kanunu’nun amacı, kapsamı ve uygulama şartları ile ilgili olarak eğitim semineri verildi. 

Valilik toplantı salonunda  gerçekleşen eğitim seminerine Vali Süleyman Kahraman, daire amirleri ve kamu kurum ve kuruluşları personeli katıldı.

İl İdare Kurulu Müdürü Hasan Sağ tarafından verilen eğitim seminerine katılan Vali Süleyman Kahraman seminerin ardından yaptığı konuşmada; “Hizmetiçi eğitim seminerleri bizim uyguladığımız projelerden bir tanesidir.

Çeşitli konulardaki hizmetiçi eğitim çalışmalarımız devam edecektir. Biz kendimizi iyi eğittiğimiz zaman hizmetimiz daha da iyiye gidecektir. Daha bilinçli hizmet ederek, muhatap olduğumuz insanlarla olan ilişkilerimiz gelişecek, onlarla daha iyi bir iletişim içerisinde olacağız.İnanıyorum ki bu seminerlerden sonra bilgi dağarcığımız artmış olacak, kendimizde olumlu yönde bir farklılık hissedeceğiz. Belki burada anlatılan konuları sizlerde biliyorsunuz fakat en azından bilgilerimizi tekrar ederek kendimizi yenilemiş oluyoruz. Böyle seminerlerle bilgilerimizi tazeleyerek, kendimizi yenileme fırsatını buluyoruz.

Bu tür seminerleri angarya gibi görmemek lazım. Hasan Bey ve diğer seminer veren arkadaşlarımız gayret göstererek, hazırlanarak geliyorlar. Bu iş kolay değildir aslında. Bu seminerlere sizlerde hazırlıklı olarak gelirseniz ve bilgilerinizi, deneyimlerinizi paylaşırsanız seminerlerin daha verimli geçeceğini düşünmekteyim. Katılımızdan dolayı sizlere ve hazırlık yaparak güzel bir şekilde gerçekleştirdiği sunumundan dolayı için Hasan Bey’e  teşekkür ediyorum.” dedi.

Vali Kahraman’ın konuşmasının ardından soru cevap kısmına geçildi. İl İdare Kurulu Müdürü Hasan Sağ’ın, konu ile ilgili olarak katılımcıların sorularını cevaplandırmasıyla seminer sona erdi. 

Bu haber toplam 1249 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ