16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Valimiz Huzurevi ve Kimsesiz Çocukları Unutmadı.
13 Ağustos 2011 Cumartesi 15:23

Karaman Valimiz Huzurevi ve Kimsesiz Çocukları Unutmadı.

Karaman Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN Huzurevi ve Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumundaki Kimsesiz Çocuklarla İftarda Bir Araya Geldi.

12 Ağustos 2011 günü Polisevinde gerçekleştirilen iftar yemeğine Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, eşi Hanımefendi Sn. Muhsine KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Bilal ÖLMEZ, eşi Sn. Hülya ÖLMEZ, Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hulusi ÖZTÜRK, Karaman Huzurevinde kalan yaşlılar, SHÇEK kalan kimsesiz çocuklar ve çalışanlar katıldı.

Vali KAHRAMAN yemek sonrası yaptığı konuşmasında huzurevinde kalan yaşlılara ithafen “Sizler bizlerin büyükleri, atalarımız anne babamız yerindesiniz dilerim ki her gününüz bu mübarek ayda olduğu gibi ramazan tadında geçer” Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklara yönelik devam ettiği konuşmasında “Değerli çocuklarımız anne babanız yok diye üzelmeyiniz bizler sizlerin anne babası sayılırız devlet her zaman sizlerin yanında olmuş ve olmaya devam edecektir” dedi.

Yemek sonrası bütün konuklarını bir masa etrafında toplayıp onlarla sohbet eden Vali KAHRAMAN, Huzurevi sakinlerinden ve çocuk esirgeme kurumunda kalan öğrencinin okuduğu ilahilerle duygulu anlar yaşadı. Konuklarıyla tek tek ilgilenen Hanımefendi Sn. Muhsine KAHRAMAN ise proğramda bulunan kendi anne ve babasına da bu anlamlı günde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Gerçekleşen sıcak ve samimi sohbetin ardından Vali KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN’dan adeta bir anne-baba sıcaklığı ve sevgisi bulan SHÇEK’daki çocuklar Vali KAHRAMAN ve Hanımefendi KAHRAMAN’ın etrafından sevgi çemberi oluşturdular.

Duygularını öğrendiğimiz Huzurevi sakinleri ise; “Bu mübarek günde bizleri birer evlat edasıyla kucaklayan Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Sn. Muhsine KAHRAMAN’a teşekkür ettiklerini bildirdiler. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan kimsesiz çocuklar ise duygularını şöyle dile getirdi; “Bu mübarek günde bizleri de unutmayıp hatırladıkları ve adete birer anne ve baba gibi bağırlarına bastıkları için Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN’a ve eşi Hanımefendi Sn. Muhsine KAHRAMAN’a çok teşekkür ederiz” dediler. Program hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

vali-yasli-cocuk-1.20110813153043.jpg

vali-yasli-cocuk-2.20110813153128.jpg

vali-yasli-cocuk-3.20110813153145.jpg

vali-yasli-cocuk-4.20110813153210.jpg

vali-yasli-cocuk-5.jpg

vali-yasli-cocuk-6.jpg

vali-yasli-cocuk-7.jpg

Karamanintermet.com

Bu haber toplam 1962 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ