25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Valimiz SBS Birincilerini Evlerinde Ziyaret Etti
09 Ağustos 2011 Salı 18:02

Karaman Valimiz SBS Birincilerini Evlerinde Ziyaret Etti

Karaman Valimiz Sn.Süleyman KAHRAMAN ve beraberindeki heyet Seviye Belirleme Sınavında 500 tam puan alarak birinci olan 7 öğrenciyi evlerinde ziyaret etti.

Karaman Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN beraberinde Karaman Milletvekilleri Lütfi ELVAN ve Mevlüt AKGÜN, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa BAYIR, AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK, İldeki diğer yetkililer ve İlimizde misafir olarak bulunan Muğla Üniversitesi Öğretim görevlisi Prof. Dr. Mustafa USLU ile birlikte 08 Ağustos 2011 tarihinde 21.00 ve 00.30 saatleri arasında SBS sınavında birinci olan öğrencileri evlerinde ziyaret ederek , öğrencilere çeyrek altın hediye etti.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve beraberindeki heyet, Seviye Belirleme Sınavında 500 tam puan alan ilimiz ilköğretim 8.sınıf öğrencilerinden; Anafartalar İlköğretim okulu öğrencisi Ahmet ERDEM, Özel Gevher Hatun İlköğretim okulu öğrencisi Yavuz Selim YALÇIN, Özel Başarı İlköğretim okulu öğrencisi Hüseyin ÖZGEN, Özel Babaoğlu İlköğretim okulu öğrencisi Ahmet Akif IŞGIN, Halil ÖZALP, Mustafa Oğuzhan COŞKUN ve Yılmaz Babaoğlu İlköğretim okulu öğrencisi Hünker İzgi TIĞIL’ı tek tek evlerinde ziyaret ederek, gösterdikleri üstün başarılarından dolayı öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilerin ailelerini de bu başarının kazanılmasında gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ederek, öğrencileri çeyrek altında ödüllendiren Vali KAHRAMAN ve beraberindekiler, öğrencilerin başarılarının devamını diledi.

Öğrencilerin velileri ise; evlerine kadar gelerek çocuklarının ve kendilerinin bu mutluğunu paylaşan ve ödüllendiren Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve beraberindeki heyete teşekkür ederlerken,kendilerini evlerinde ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.sbs-1.jpg

sbs-2.jpg

sbs-3.jpg

sbs-4.jpg

sbs-5.jpg

sbs-6.jpg

sbs-7.jpg

sbs-8.jpg

sbs-9.jpg

Karamanintenet.com

Bu haber toplam 2557 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ