16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Valimiz Süleyman Kahramandan Basın Açıklaması
02 Eylül 2011 Cuma 16:41

Karaman Valimiz Süleyman Kahraman'dan Basın Açıklaması

Karaman Valimiz Sn. Süleyman Kaharaman 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programında yaşanan olaylar hakkında bir basın açıklamsı yaptı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programında yaşanan olayda, tarafların gösterdiği nezaketi ve anlayışı bir kenara bırakıp, olayı abartarak kamuoyunu yanlış bilgilendiren kimi yayın organlarında yer alan olumsuz haberlere ilişkin olarak kamuoyunun doğru bilgilendirilmesini sağlamak üzere aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Karaman’da 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü kutluma programında Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sn.Lütfü ELVAN’ın protokol alanında oturacağı koltuğun ikinci sırada yer alması sebebiyle, protokol görevlileriyle arasında küçük bir olay yaşanmıştır.

Valimiz Sn.Süleyman KAHRAMAN, günün anlamına ve ruhuna uygun bir davranış sergilemiş, tören alanındaki koltukların tek sıra halinde dizilmesi için talimat vererek, tören alanından uzaklaşan milletvekilimiz Sn. Lütfü ELVAN’ı telefonla arayarak, tekrar tören alanına davet etmiştir. Gösterilen karşılıklı nezaketle olay kısa sürede tatlıya bağlanmış Milletvekilimiz Sn. Lütfü ELVAN bir süre sonra törene katılmış, program ruhuna uygun bir coşkuyla kutlanmıştır.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ