21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaman Valisi  KAHRAMAN Köy Ziyaretlerinde
04 Haziran 2011 Cumartesi 10:50

Karaman Valisi KAHRAMAN Köy Ziyaretlerinde

Karaman Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN köylerdeki ihtiyaçları yerinde tespit etmek ve köyde yaşayan vatandaşlarımızla bir araya gelmek için gerçekleştirdiği köy ziyaretlerine devam ediyor.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN 03 Haziran 2011 Cuma günü beraberinde Özel Kalem Müdürü Murat ZAFER ile birlikte ilimize bağlı Kisecik Beldesi ile Ortaoba ve Kaşoba köylerini ziyaret etti.Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN gerçekleştirdiği ziyaretlerine ilk olarak Ortaoba köyü ziyaretiyle başladı. Burada Köy muhtarı Mehmet ULUÇAY ve köy halkı tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN köylülerle bir süre sohbet ederek, köyün sorunları hakkında bilgi aldıktan sonra buradan Kaşoba Köyüne geçti.

Kaşoba köyünde Köy Muhtarı Yüksel ÖCAL ve vatandaşlar tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN köylülerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti ve köyün ihtiyaçları hakkkında köy muhtarı Yüksel ÖCAL'dan bilgi aldı.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN Kaşoba Köyünde gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Kisecik Beldesine geçti. Kisecik Beldesinde de vatandaşlarla bir araya gelen Vali KAHRAMAN beldede gerçekleştirdiği incelemeler sırasında uçurtma uçuran çocuklarla hoş ve neşeli bir sohbet gerçekleştirerek, çocukların bu keyifli oyunlarını bir süre izledikten sonra Kisecik beldesinden ayrıldı.

vali-kahraman-1.jpgvali-kahraman-2.jpgvali-kahraman-3.jpgvali-kahraman-4.jpgvali-kahraman-5.jpgvali-kahraman-6.jpg

karamaninternet.com


 

Bu haber toplam 2982 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ