25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanda Ak Partinin Hızına Yetişilmiyor
28 Mayıs 2011 Cumartesi 09:10

Karaman'da Ak Parti'nin Hızına Yetişilmiyor

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Karaman Milletvekilleri Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün, beraberinde AK Partililer ile birlikte İl genelinde yürüttüğü seçim çalışmalarına dün sabahın erken saatlerinde başladı.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Karaman Milletvekilleri Lütfi Elvan ve Mevlüt Akgün, beraberinde AK Partililer ile birlikte İl genelinde yürüttüğü seçim çalışmalarına dün sabahın erken saatlerinde Kazım Karabekir ilçesinde çarşı esnafı ile Pazar yerini ziyaret ederek başladı.

Ardından Yeşildere’de büyükbaş hayvan dağıtımına katılarak devam ettiler. Emniyet Müdürlüğü ve Sağlık Müdürlüğünde personel ve vatandaşlar ile bir araya gelerek dile getirilen talep ve sorunları dinlediler.

AK Parti Gençlik Kollarının tertip ettiği ve KMÜ’nde okuyan öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği yemekli toplantının ardından Elvan, gecenin ilerleyen saatlerinde Karaman Devlet Hastanesine giderek acil serviste tedavi olmak için bekleyen hasta ve yakınlarının sıkıntı ve taleplerini dinledi. Geçirdiği kaza neticesinde yaralanan bir hastanın ilgili birimlerle görüşme yaparak Konya Tıp Fakültesine nakledilmesine yardımcı oldu. Acilde bekleyen hasta yakınları ile de konuşan Elvan, yapımı devam eden yeni ve modern devlet hastanesinin bitirilmesinden sonra karşılaşılan bazı sıkıntıların da sona ereceği müjdesini verdi.

Vatandaşların AK Parti iktidarı ile sağlık alanında gerçekleştirilen devrim niteliğindeki uygulamalar sayesinde rahata kavuştuklarını ve artık eski dönemleri hatırlamak bile istemediklerini belirtmeleri üzerine Lütfi Elvan, vatandaşlarımız için yapılan her hizmetin daha da mükemmel uygulamalarla devam edeceğini dile getirdi. Bu konuda vatandaşlarımızdan destek isteyen Elvan, yurttaşların katılımı olmadan hiçbir başarının mümkün olamayacağına vurgu yaptı.

Seçim çalışmalarına sabahın erken saatlerinde başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden Lütfi Elvan’ın hızına yetişmenin bazen mümkün olmadığını dile getiren partililer bu konuda kendisini takdir ettiklerini ve aynı zamanda da müteşekkir olduklarını dile getirdiler. l-elvan-1.20110528091346.jpg

l-elvan-2.jpg

l-elvan-3.jpg

l-elvan-4.jpg
 

Bu haber toplam 1425 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ