19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanda Ak Partinin Kululuşunun 10 Yılı Kutlandı.
16 Ağustos 2011 Salı 12:29

Karaman'da Ak Parti'nin Kululuşunun 10 Yılı Kutlandı.

10. Kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, AK Parti Karaman İl teşkilatı, teşkilat mensuplarının katılımıyla halka karanfil dağıtarak Aktekke kent meydanına doğru bir yürüyüş düzenledi.

Çaresizliği, umutsuzluğu, bezginliği ve güvensizliği, siyasetin ve milletin gündeminden çıkaran, siyasi ahlak, erdem ve parti içi demokrasi anlayışıyla, Türk siyasi hayatına yüksek değerler manzumesi katan AK Parti 10 Yaşında.

Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK ;

’’ Türkiye karanlık tünellerden geçerken, aydınlık günlerin hasretini çekerken, milletin geleceğe umudunun kalmadığı ,buhranlı, sıkıntılı günlerin yaşandığı bir süreç içerisindeyken, topluma vurulan prangaları kırsın, her türlü kısıtlamayı, baskıyı ortadan kaldırsın, Türkiye’yi her yönden ayağa kaldırsın, müreffeh ve aydınlık günlere taşısın diye, milletimiz AK Parti’yi iktidara getirdi.’’ dedi.

10. Kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, AK Parti Karaman İl teşkilatı, teşkilat mensuplarının katılımıyla halka karanfil dağıtarak Aktekke kent meydanına doğru bir yürüyüş düzenledi. Halkla tatlı sohbet içerisinde devam eden yürüyüşün ardından, Otağ Öğretmen Evi Tesislerinde düzenlenen, kalabalık bir katılımın yaşandığı, iftar Programına tüm teşkilat mensuplarının katılımının yanı sıra geceye misafir olarak AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İŞLER konuk olarak katıldı.

Büyük bir çoşkuyla gereçekleşen program, İl Başkanı Süleyman ATİK , Belediye Başkanı Kamil UĞURLU, Milletvekili Mevlüt AKGÜN ve geceye misafir olarak katılan Ankara Milletvekili Emrullah İŞLER’in konuşmalarıyla devam etti.

Daha sonra Teşkilat çalışmalarında büyük gayretle çalışan teşkilat mensuplarına ayrı ayrı teşekkür edilirken, Milletvekillerine, Karaman Belediye Başkanına, Kadın Kolları Başkanlarına, Gençlik kolları başkanlarına ,ilçe başkanlarına, mahalle başkanları ve köy başkanlarına plaketleri takdim edilerek yapılan program sona erdi.

Yurt genelinde olduğu gibi Karamanda da 10.yılını büyük çoşkuyla kutlayan, AK Parti Karaman teşkilatı, Türkiye ile birlikte büyümenin gururunu yaşayarak, Ramazan ayı’na denk gelen kutlamalarda iftar şenliği ile birleşip uzun süre unutulmayacak bir 10.yıl kutlamasına sahne oldu.
kurulusun-10-yil-1.jpg

kurulusun-10-yil-2.jpg

kurulusun-10-yil-3.jpg

kurulusun-10-yil-4.jpg

kurulusun-10-yil-5.jpg

kurulusun-10-yil-6.jpg

kurulusun-10-yil-7.jpg

kurulusun-10-yil-8.jpg

kurulusun-10-yil-9.jpg

Karamaninternet.com

 

Bu haber toplam 773 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ