19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanda Öğrencilerde Karne Heyecanı
18 Haziran 2011 Cumartesi 10:28

Karaman'da Öğrencilerde Karne Heyecanı

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, 2010 – 2011 eğitim – öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Sabiha Gökçen İlköğretim Okulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

17 Haziran 2011 Cuma günü saat 10.00’da Sabiha Gökçen İlköğretim okulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Vali KAHRAMAN’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin ALTUN, Özel Kalem Müdürü Murat ZAFER, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Mustafa ÖZDOĞRU, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan ERKAN, okul yöneticileri, öğrenciler ile aileleri katıldı.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN karne dağıtımından önce minik öğrencilerle bir süre sohbet ederken yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve bu süre içerisinde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti. Vali KAHRAMAN ayrıca öğrencilere tatil süresince okumaları için kitap hediye etti.

Daha sonra Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ve protokol üyeleri öğrencilerin bulunduğu sıralara oturarak öğrencilere karnelerini dağıtarak, onlarla birlikte hatıra fotoğraf çektirdiler.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN karne dağıtım törenin ardından okul öğretmenleri ve yöneticileri ile bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada Vali KAHRAMAN “Yıl sonuna geldiğimiz bugünde sene boyunca göstermiş olduğunuz emekler sonucunda çocuklarımızın kaliteli bir eğitim almasını sağladınız. Ben sizleri tebrik ediyorum ve sizlere teşekkür ediyorum. Sizler en kutsal görevi ifa ediyorsunuz. Bizlerin bu ülkeye karşı, ülkemizin insanlarına karşı önemli bir görevi vardır. Çok güzel bir ülkemiz ve insanlarımız var, bu ülkeye bu insanlara karşı bir vefa borcumuz vardır. Ben sizlerin bu şuur ve idrakta olduğunuzu ve bu düşüncelerle görevinizi yerinize getirdiğinizi biliyorum. Geleceği sizler yönlendiriyorsunuz. Sizin gayretleriniz Türkiye’nin geleceğini belirlemektedir. Sizlerin vereceği güzel ve iyi bir eğitim Türkiye’mizin iyi bir geleceğe sahip olması demektir.

Yaz, kış demeden her şartta okullara gelerek elinizden gelen gayreti gösterdiniz ve öğrencilerimizin iyi bir eğitim almasını sağladınız. Fedakarca yaptığınız bu çalışmalardan dolayı ben sizlere tekrar teşekkür ediyorum ve hepinize iyi tatiller diliyorum. ” dedi.karne-1.jpgkarne-2.jpgkarne-3.20110618103743.jpgkarne-4.jpgkarne-5.jpgkarne-6.jpgkarne-8.jpgkarne-9.jpgkarne-10.jpg

Karamaninternet.com

 

Bu haber toplam 1144 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ