25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanda Yine Bazı Mahalle ve Köylerde Elektrik Kesintisi Olacak
23 Temmuz 2011 Cumartesi 19:25

Karaman'da Yine Bazı Mahalle ve Köylerde Elektrik Kesintisi Olacak

Karaman MEDAŞ tarafından yapılan bakım çalışmaları nedeniyle Karaman'a bağlı bazı köylerde ve mahallelerde elektrik kesintileri yapılacak.

Karaman MEDAŞ tarafından yapılan bakım çalışmaları nedeniyle Karaman'a bağlı bazı köylerde ve mahallelerde elektrik kesintileri yapılacak. Saat 08: 00-18: 30 arası yapılacak elektrik kesintilerinden 24 Temmuz Pazar günü Fatih mahallesi, Bumas arkası, Bucakkışla yolu sağ taraf ve Köprülü kavşak civarı ile Ağızboğaz ve Böğecik köylerini etkileyecek.

25 Temmuz Pazartesi günü Fatih mahallesinin tamamı ile Yeşildere ve Taşkale kasabaları ile Kızıllarağini köyü, 26 Temmuz Salı günü Madenşehri, Üçkuyu, Değle, Osmaniye köyleri ile Karadağ Hava Kuvvetleri Komutanlığı 3. Ana Jet Üssü Komutanlığı bölgesini etkileyecek.

27 Temmuz Çarşamba günü Kayaönü, Küçükkoraş, Pınarbaşı, Büyükkoraş, Buğdaylı, İnönü, Kayalı, Üçharman, Kayabeyli, Kıraman, Berendi, Andkara, Çat ve Akpınar köyleri, 28 Temmuz Perşembe günü Saray, Höyükburun, Kale, Ambar, Melikler ve Kavuklar köyleri etkilenecek.

karamaninternet.com

Bu haber toplam 1016 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ