18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamandaki Yatırımlar Değerledirildi
01 Mayıs 2011 Pazar 14:29

Karaman'daki Yatırımlar Değerledirildi

Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Toplantılarının 11.’si Vali Süleyman Kahraman’ın başkanlığında, gerçekleştirildi

İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya  Vali Süleyman Kahraman, Vali Yardımcıları Mehmet Yüce,Yılmaz Şimşek ve Bilal Ölmez ile daire müdürleri katıldı.

Yatrımları İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Vali Kahraman'ın açılış konuşmasıyla başladı.

Vali Kahraman’ın konuşmasının ardından  toplantıya  ev sahipliği yapan  İl Soysal Hizmetler Müdürü Hulusi Öztürk müdürlük olarak gerçekleştirdikleri  yatırım ve projelerle ilgili olarak bilgi verirken, Sevgi evleri, Huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi, Ermenek Ali Rıza Alıçlı Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi , Bakım ve Sosyal  Rehabilitasyon Merkezi, Elmaşekeri Çocukevi, Toplum Merkezi, Çocuk ve Gençlik Merkezi, Aile Danışma Merkezi,Sosyal Hizmet Rehabilitasyon Merkezi, Evde Bakım Hizmeti gibi birimlerde hizmet verdiklerini belirterek; çocuk, yaşlı ve bakıma muhtaç olan insanların topluma kazandırılması noktasında hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Koruyucu aile konusunda herkesin hassasiyet göstermesi gerektiğini belirten  Öztürk  Türk Milletinin geleceği olan çocuklara bu vesile ile sahip çıkılmasının önemini vurguladı.

İl Sosyal Hizmetler Müdürü Hulusi Öztürk’ün konuşmasının ardından toplantı daire müdürlerinin kurumlarına ait önemli yatırım ve proje süreçlerine dair bilgi vermeleriyle devam etti. Yatırım İzleme ve Değerlendirme toplantısı daha önceki toplantılarda alınan kararlar ve bu kararların gerçekleşme süreçlerine yönelik değerlendirmelerde bulunulmasıyla sona erdi. 

Bu haber toplam 956 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ