22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanın 3 Yıldızlı İlk Oteli AYGÜN
20 Mayıs 2011 Cuma 02:58

Karaman'ın 3 Yıldızlı İlk Oteli AYGÜN

Karaman Merkez Ahi Osman Mahallesi Vakıfbank Arkasında 2010 sonlarından bu yana konaklama hizmeti veren Aygün Otel, geçtiğimiz hafta Yıldızlandı.

Sanayi, Üniversite, tarım ve turizm sektörleriyle farklı yatırımlar alarak büyüyen Karaman, Aygün markası ile de ilk 3 Yıldızlı oteline kavuştu. İnşaat ve Pide işletmeleriyle öne çıkan isimlerini 3 Yıldızlı bir tesisle süsleyen Aygün Kardeşler, otelcilik hizmetini sektörün kendi kurallarıyla harmalayıp kurumsal bir bir yapıyla ciddiyet ve güven içinde büyütmeye kararlı görünüyor.

KONAKLAMA VE DİNLENME ÖN PLANDA TUTULMUŞ

Konaklama sektöründe Karaman'da gördükleri büyük potansiyeli şehrin en acil ihtiyacı olan ve eğlenceden çok dinlenmeye yönelik ögelerin ağırlıkta olduğu mimari yapıyla hizmet veren otel, konfor, kalite ve teknolojiyi bünyesinde barındırıyor.

İlin en büyük ihtiyaçlarını tespit ederk ona göre yatırımlar yapan ve verdiği hizmetin kalitesiyle adından övgüyle bahsettiren işadamı Hasan Aygün, Karamanlı'nın takdirini topluyor.

Çok büyük proje ve farklı yatırımlarla Karaman'a katkı yapacağı sinyalleri aldığımız Firmayı kutluyor, yıldızlı otele de hayırlı olsun diyoruz.otel-aygun-karaman--2.jpg

Bu haber toplam 3292 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ