23 Mart 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanın Kent Meydanı Akşamları Gül Kokuyor
06 Ağustos 2011 Cumartesi 16:21

Karaman'ın Kent Meydanı Akşamları Gül Kokuyor

Karaman Belediyesi, Ramazan Ayı dolayısıyla başlattığı uygulamayla, özel bir düzeneğe sahip araçla kent merkezine gül suyu sıkıyor.

Özellikle teravih namazına katılımın yoğun olduğu ve Karaman Belediyesi’nce düzenlenen Ramazan etkinliklerinin yapıldığı Aktekke Kent Meydanı’nı bambaşka bir havaya bürüyen uygulama Ramazan Ayı boyunca devam edecek.

Uygulama vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılanırken, Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar; bu uygulamayla vatandaşları eski ramazanlara götürdüklerini söyledi.

Başkan Yardımcısı Ünüvar: “Belediye Başkanımız Sayın Kâmil Uğurlu’nun talimatıyla Aktekke Meydanı’nda her yıl düzenlediğimiz geleneksel Ramazan eğlencelerine bu yıl değişik bir hava katmak istedik. Kültürümüzde gül, Gül Kokulu Peygamber Hz. Muhammed (Sav)’e duyulan muhabbetin sembolüdür.

Halkımızı her yıl Ramazan ayında gül suyu kokusuyla baş başa bırakarak kent merkezini ayrı bir havaya sokacağız. Uygulama Ramazan Ayı boyunca devam edecek. Karaman Belediyesi olarak vatandaşlarımıza daima hizmetin en güzelini, en iyisini vermeye çalışıyoruz” dedi.gul-1.jpg

gul-2.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 697 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ