21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanlı Çubukçunun eski eşi Neden Boşandıklarını Anlattı
18 Temmuz 2011 Pazartesi 18:08

Karaman'lı Çubukçu'nun eski eşi Neden Boşandıklarını Anlattı

Karaman'lı Eski bakan Nimet Çubukuçu'nun eski eşi neden boşandıklarını ilk kez anlattı

Karamanlı Eski Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu 25 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi.Boşanma olayına birçok eleştiri geldi.Çubukçu'nun bakan olmamasından dolayı boşandıkları dahi iddia edildi.Nimet Çubukçu'nun eski eşi Birol Çubukçu ise tüm bu iddalara karşı sessizliğini Vatan gazetesine verdiği demeçle bozdu.Birol Çubukçu evliliğimizin neden tıkandığını ise Nimet Hanım'a sorun dedi.

İşte, o demeçten detaylar:

EVLİLİĞİMİZ YORULMUŞTU

Muhasebecilik yapan ve Nimet Çubukçu ile olan evliliğinden 22 yaşında Çağrı isimli bir çocuğu olan Birol Çubukçu, ayrılık kararının beraber alındığını söyledi. Çubukçu, Nimet Çubukçu’ya karşı sitem içinde olmadığını da belirterek “Nimet Hanım’la görüşüp görüşmeme konusunda fikrim yok. Uzun süredir evliliğimiz yorulmuştu. En doğru karar ayrılmaktı” şeklinde konuştu.

EVLENDİĞİMİZDE DE BAKAN DEĞİLDİ

Boşanma kararının Nimet Çubukçu’nun siyasi hayatındaki gelişmelerle ilgisi olmadığını da ifade eden Çubukçu sözlerine şöyle devam etti: “Nimet Hanım’ın tekrar Bakan olarak gösterilmemesiyle, bizim evliliğimizin bitmesi arasında bir bağ yok. Bu çok ahlaksızca bir yorum. Nimet Hanım 25 yıl önce evlendiğimizde Bakan değildi. Böyle bir yorum nasıl yapılabilir?”

NİMET HANIM'A SORUN

Evliliği bitirme nedenine ilişkin olarak da Çubukçu, şunları söyledi: “Bizim ortada 25 yıl gibi koca süreli bir evliliğimiz var ama dalgalanmalar oldu beraberliğimizde. Uzun süredir birbirimize karşı yorulmuştuk, evlilik yorgunluğu diyebiliriz buna. Yaşadığımız yorgunluktan dolayı da ayrılmanın en doğru karar olacağını düşündük, uzun süredir düşünüyorduk, evlenme kararını nasıl beraber aldıysak bu kararı da birlikte aldık.

Bunun altına başka bir şey aranmasın, didiklenmesin. Kimsenin önceliği yok bu konuda, herhangibir sitemim de yok, nerede tıkandığımızı Nimet Hanım’a sorun. Bundan sonra kendisi ile görüşüp görüşmeme konusunda yorum yapmak istemiyorum”

 

Bu haber toplam 4010 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ