21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanlı Görme Engelli Hemşehrimize Destek
13 Ağustos 2011 Cumartesi 14:38

Karaman'lı Görme Engelli Hemşehrimize Destek

Karaman Valimiz Sn. Süleyman Kahraman Ulusal Bir Kanalda Düzenlenen İlahi Okuma Yarışmasında Finale Kalan Hemşehrimizi Makamında Kabul Etti.

Karaman Valimiz Sn. Süleyman Kahraman görme engelli Mustafa Yılmaz, İşitme Engelliler Derneği Eski Başkanı Kadir Evci ve yönetim kurulu eski üyesi Mehmet Kesiktaş’ı 12 Ağustos 2011 günü saat 10.30’da Makamında kabul etti.

Ziyarette ilahi okuma yarışmasında finale kalan Mustafa Yılmaz; Kanal 7 televizyonunda yayınlanmaya başlanan “Gönülden Sesler-En İyi İlahiyi Ben Söylerim” yarışmasının, 15-25 Temmuz 2011 tarihleri arasında Türkiye’nin 7 ayrı bölgesinde 3.000 kişinin katılımı ile ön elemelerin yapıldığını, kendisinin Konya’da yapılan İç Anadolu Bölgesi ön elemelerinde 57 kişi içinde birinci olarak seçildiğini, İstanbul’da yapılacak olan finallere kendisi dahil 14 kişinin katılacağını ifade etti. Ve Karamanlı hemşehrilerimizi bütün operatörlerden 205 aday numarası yazıp, 2353'e mesaj göndererek kendisini desteklemelerini beklediğini söyledi.

İşitme Engelliler Derneği Eski Başkanı Kadir Evci ise ziyarette yaptığı konuşmada ; "1990 Karaman doğumlu olan Mustafa Yılmaz’ın görme engelli olmasına rağmen bazı camilerde müezzinlik yaptığını, Karaman halkı tarafından tanındığını ve çok sevildiğini, Yılmaz’ın Karaman İl Müftülüğü tarafından organize edilen görme engellilere Kur’an öğretimi organizasyonunda Kur’an hocalığı yaptığını belirtirken, ulusal bir kanalda yapılan bu anlamlı yarışmada birinci olacaklarına gönülden inandıklarını ve bütün Karaman halkından görme engelli yarışmacı Mustafa Yılmaz’a destek beklediklerini." söyledi.

Gerçekleşen ziyarette Vali Süleyman Kahraman ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Mustafa Yılmaz'a girdiği bu güzel organizasyonda başarılar diledi. Vali Kahraman, bütün Karamanlıların görme engelli yüreğinde derin muhabbet ve sevgi taşıyan hemşehrimiz Mustafa Yılmaz'a destek vermelerini istedi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

mustafa-yilmaz-1.jpg

mustafa-yilmaz-2.jpg

mustafa-yilmaz-3.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1710 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ