19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karamanlı Şehidimiz İçin Vali KAHRAMAN’dan Taziye Mesajı;
29 Ağustos 2011 Pazartesi 09:45

Karamanlı Şehidimiz İçin Vali KAHRAMAN’dan Taziye Mesajı;

Karamanlı Şehidimiz İçin Vali KAHRAMAN’dan Ermenek merkezinde ikamet eden, Jandarma Er Murat BAŞCI’nın şahadeti münasebetiyle bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Karaman Valimiz Sn.Süleyman KAHRAMAN, Hakkarideki hain saldırıda şehit olan 1990 doğumlu, Ermenek merkezinde ikamet eden, evli ve bir erkek çocuk babası olan Jandarma Er Murat BAŞCI’nın şahadeti münasebetiyle bir başsağlığı mesajı yayınladı. Vali KAHRAMAN, duyduğu derin üzüntüyü dile getirdiği mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ermenek merkezde ikâmet eden, 1990 doğumlu Jandarma Er Murat BAŞCI kardeşimiz Hakkarideki hain saldırıda şehit olmuştur. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının emanet ettiği bu güzel vatana duydukları sevgiyi, canlarıyla ve kanlarıyla taçlandıran aziz şehidimiz Murat BAŞCI’ya ve diğer tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin ve şehit ailelerimizin başı sağ olsun.

Ülkemizin bütünlüğünü ve milletimizin birliğini hain emelleriyle bozmak isteyen zalimler, tarihin hiçbir döneminde bu hain emellerine ulaşamadıkları gibi, bugün de asla ulaşamayacaklardır. Bu aziz vatan yüzyıllardır kardeşliğin yurdu, bu aziz millet yüzyıllardır birliğin ve beraberliğin abidesi olmuştur. Şunu bütün dünya bilmelidir: 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde yaşadığımız bu acı, tıpkı geçmişte Çanakkale’de, Büyük Taarruz’da, Yemen’de olduğu gibi bizlerin bu aziz vatana olan sevgisini ve bağlılığını daha artırmış, milletimizin gönlündeki birlik ve beraberlik duygusunu daha da güçlendirmiştir.

Devletimiz, şehitlerimizin aziz hatıralarına her zaman sahip çıkacak, bu hain eller mutlaka cezalandırılacaktır. Bu inançla şehitlerimize mütemadiyen minnettar olduğumuzu belirtir, bir kez daha ve yeniden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diler, şehit ailelerimize Allah’tan sabr-ı cemil niyaz ederim.” dedi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 681 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ