24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Köylü den de Tam Destek
21 Mayıs 2011 Cumartesi 13:52

Köylü' den de Tam Destek

Karaman Ak Parti Milletvekilleri Mevlüt Akgün ve Lütfi Elvan, Seçim gezilerine Ayrancı ilçesinden sonra Kazımkarabekir ilçesi ile Mecidiye, Karalgazi, Özyurt, Akar ve Kızılkuyu köylerinde de devam ettiler.

Yağmur çamur demeden gezilerine devam eden vekiller gittikleri her yerde büyük bir coşku ve ilgi ile karşılandılar.

‘Uzun uzadıya Ak Partinin icraatlarını anlatmaya gerek yok’’ diyen Akgün, ‘Bizler 90 lı yıllarda buralara ziyarete gelir ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ne olduğunu sorardık. O zamanlar bizlerden istenen, 10 torba çimento, caminin duvarına yardım gibi küçük şeylerdi. Şimdi bizler Toplulaştırma sistemi, sulama sistemleri, parke taş döşenmesi gibi ihtiyaçları konuşuyoruz. Bu bizim hükümetimizle ülkenin ne kadar ileriye gittiğinin bir göstergesidir. Biz bugün sağlığı, eğitimi konuşabiliyorsak bunların hepsi Ak Parti sayesindedir’ dedi.lutfi-elvan-1.20110521135446.jpg

HİZMETİ KİM YAPARSA BİZ DESTEĞİ ONA VERECEĞİZ

Hizmeti kim yapıyorsa desteğimizi onlara vereceğiz diyen vatandaşlar, Akgün ve Elvan’a sonuna kadar yanınızdayız mesajı verdiler. Köylerimizin yolu yoktu yol geldi, sulama sistemlerimiz uzak bir hayaldi gerçekleşti diyerek Ak Parti’ye tam destek vereceklerini söylediler. Artık takım tutar gibi parti tutma devrinin bittiğini ifade eden Elvan ise 80 yılda yapılamayan birçok şeyi 8,5 yılda yaptıklarını belirterek şuan Türkiye’nin sermaye açısından, siyasi, sosyal ve kültürel açıdan bölgenin lideri konumunda olduğunu söyledi. Televizyonlardan ve gazetelerden herkesin bildiği gibi Portekiz ve Yunanistan gibi ülkelerin ekonomik anlamda çöktüğünü ve birçok Avrupa ülkesinin 2009 krizini hala atlatamadığını, diğer yandan Libya, Mısır ve Suriye gibi ülkelerde ekonomik krizlerin yanı sıra siyasi krizlerin de hüküm sürdüğünü söyledi. Biz ülke olarak bu krizlerden en az bir şekilde etkilendiysek, IMF’ye gitmediysek kendi bütçemiz ile bu krizi atlatmış isek bunun AK Parti iktidarının ve ona destek veren Türk Milletinin bir başarısı olduğunu sözlerine ekledi.
lutfi-elvan-2.20110521135521.jpg

lutfi-elvan-3.20110521135547.jpg

lutfi-elvan-4.jpg

lutfi-elvan-5.jpg

lutfi-elvan-6.jpg

lutfi-elvan-7.jpg

lutfi-elvan-8.jpg

 

Bu haber toplam 1074 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ