21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lürfi Elvan;Bugüne Kadar Milletimizi Aldatmadık
24 Ağustos 2011 Çarşamba 09:56

Lürfi Elvan;Bugüne Kadar Milletimizi Aldatmadık

Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Ramazan ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.Türk Milletini bugüne kadar hiçbir zaman aldatmadıklarını söyledi.

Beraberinde İl Başkanı Süleyman Atik ve AK Partili yöneticilerle bir dizi ziyaret gerçekleştiren Elvan bu kapsamda; Bifa Bisküvi, Erkin Telekom, Haraniler Petrol ve Ölmez Ticaretin sahiplerini ayrı ayrı ziyaret ederek dile getirilen sorun ve taleplerle ilgili olarak kendilerinden bilgi aldı.

Ziyaretleri sırasında Elvan, 8.5 yıllık iktidarları süresince Ülkemiz vatandaşlarını hiçbir zaman aldatmadıklarını belirterek yapamayacakları hiçbir şeyin sözünü vermediklerini, söz verdikleri her şeyi de yerine getirdiklerini dile getirdi.

Dünyanın birçok bölgesinde krizler nedeniyle bazı ülkelerin batma noktasına geldiğini, Türkiye’nin ise rekor seviyede bir büyüme oranıyla halkına ve bölgesine güven ve moral veren bir ülke konumunda olduğunu söyledi.

Elvan, istikrarını ve büyümesini artırarak sürdüren ülkemizin bu konumundan haz etmeyen bazı kesimlerin, ne yazık ki son günlerde yine bildik manevralarla ülke insanımızı yanıltmaya ve moralini bozmaya yönelik eylemleri yürürlüğe koyduklarını belirterek milletimizin hainlerin oyunlarına gelmeyeceğini birlik ve beraberliğinden taviz vermeyeceğini sözlerine ekledi.

elvan-ziyaret-1.jpg

elvan-ziyaret-2.jpg

elvan-ziyaret-3.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 604 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ