16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lütfi Elvan Oda ve Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor
23 Ağustos 2011 Salı 12:21

Lütfi Elvan Oda ve Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Ramazan’ın başından itibaren yürüttüğü esnaf ve sivil toplum örgütü ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik ve Elektronikçiler Odası, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası, Tornacılar Odası ile Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Ak Parti İl ve Merkez ilçe teşkilatından yöneticilerle birlikte gerçekleştirilen ziyarette Elvan, milletimizin büyük bir teveccüh göstererek üçüncü defa işbaşına getirdiği AK Parti hükümeti ile ülkemizin yoluna durmak bilmeden devam edeceğine vurgu yaptı.

Elvan, özellikle meslek birliklerini ziyareti sırasında dile getirilen sorunlarla ilgili olarak, Karaman için hazırlanan 2015 hedefleri içinde yer alan projelerden olan yeni sanayi siteleri ile esnafın faaliyetlerini daha da geliştirip rekabet gücünü artıracağını dile getirdi ve önümüzdeki dönemde Karaman’ın bu manada yepyeni bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Marangozlar ve Mobilyacılar Odası ziyaretinde dile getirilen kaçak ve kayıt dışı çalışanlarla ilgili hususun ilgili kurumlar ile yapılan görüşmeler neticesinde düzeltileceğini belirten Elvan, her konuda esnaf ve çalışanlarla birlikte onların hak ve hukukunun korunması yönünde gayret sarf ettiklerine vurgu yaptı.

Sivil toplum örgütlerinin demokratikleşme sürecine verdikleri katkının küçümsenemeyeceğini dile getiren Elvan, tüm kurum ve kuruluşlarımızın bu katkıya ortak olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

elvan-oda-ziyareti-1.jpg

elvan-oda-ziyareti-2.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 644 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ