16 Şubat 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lütfi Elvandan Doğukışlalılara Doğalgaz Müjdesi
09 Ağustos 2011 Salı 15:02

Lütfi Elvan'dan Doğukışlalılara Doğalgaz Müjdesi

Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, müjdeli bir haber vererek Doğukışla bölgesinin yıl içinde doğalgaza kavuşacağını belitti.

Karaman Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Karaman’da bugüne kadar yapılan ve devam eden doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi almak için Karamangaz İşletme Müdürü M. Akif Tulukçu’yu makamında ziyaret etti.

Lütfi Elvan basına yaptığı açıklamada müjdeli bir haber vererek Doğukışla bölgesinin yıl içinde doğalgaza kavuşacağını bu kapsamda TOKİ-2, TOKİ-3, Gevherhatun, Taptukemre ve Üniversite Mahallesi sakinlerinin artık doğalgaz kullanmaya başlayacaklarını belirtti.

Yıl sonu itibariyle Karaman’da 36.000 haneye doğalgaz ulaştırılacağına vurgu yapan Elvan, her hanede en az 4 kişinin yaşadığını varsayarsak yaklaşık 150.000 kişinin doğalgaz kullanımından yararlanacağını sözlerine ekledi.

Elvan, 2011 sonu itibariyle Karaman halkının % 80’inin doğalgaza kavuşacağını bunun da ilimiz için özlem duyulan bir hizmetin yine hemşerilerimizin hizmetine sunulması demek olduğunu hatırlattı ve uzun zamandan beri alt yapı çalışmaları ile nispeten sıkıntı çeken halkımızın çok kısa bir zaman sonra bu sıkıntılarının biteceğine vurgu yaparak hemşerilerimizin herşeyin en güzeline layık olduğunu sözlerine ekledi.

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1199 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ