21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lütfi Elvan’ın Anneler Günü Mesajı
07 Mayıs 2011 Cumartesi 12:48

Lütfi Elvan’ın Anneler Günü Mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Lütfi Elvan Anneler günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Elvan mesajında;

Hayatımızın şüphe götürmez bir gerçeği olarak beklide en değerli varlığımız olan, annelerimizin haklarını bir günde ödemek mümkün olmadığı gibi bir hayat boyu da ödenemeyeceği muhakkaktır. Onların karşılıksız sevgi ve şefkat hisleriyle bizlere sunmaya çalıştıkları hayatın karşılığını hiçbir bedel ile ödemek mümkün değildir. Gösterdikleri fedakarlık ile dünyada yeri doldurulmayacak en değerli hazinelerin anahtarını evlatlarına sunmaktadırlar.

Sağlıklı bir aile ve toplum yapısının temeli olan, dünyanın en yüce ve en kutsal görevini sonsuz sevgi ve şefkatle yerine getiren annelerimize saygı, minnet ve şükran duygularını sunmak için her fırsat ve zamanın kıymetini bilmek zorundayız. Hiçbir zaman bize sunduklarının karşılığını ödeyemeyeceğimiz Annelerimizi her vesile ile hatırlamak ve onları evlat sevgisi ile onurlandırmak mutlu etmek durumundayız. Bu vesile ile hayatımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr annelerimizin Anneler Gününü kutluyor sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.
 

Bu haber toplam 607 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ