21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğludan Kutlu Doğum Mesajı
21 Nisan 2011 Perşembe 00:49

MHP Karaman İl Başkanı Hatipoğlu'dan Kutlu Doğum Mesajı

MHP Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu mesajında, Peygamber Efendimizin dünyayı şereflendirdiği Kutlu Doğum Haftasına bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

Kutlu Doğum Haftası'nın millete, İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini dileyen MHP İl Başkanı İsmat Hatipoğlu şunları kaydetti:

"Peygamber Efendimizin varlığı dünyaya umut olmuş ve karanlıklar aydınlanmıştır. Efendimiz bizlere iyiyi kötüden ayırt etmeyi, birbirimizi sevmeyi, paylaşmayı, yardımlaşmayı, ahlakın güzelliklerini, dürüstlüğü, doğruluğu, erdemli davranışı, hoşgörünün en mükemmelini, insana saygının en yücesini, şefkat ve merhametin sınır tanımayan boyutunu, adaletin en güzel tatbikatını, her şeyin en iyisini, güzelini, hayatımızı anlamlı kılan değerlerimizi, dünya ve ahiret dengesini, insan onuruna uyan yaşama sanatını göstermiştir.

Kalbimizdeki iman ve sevgiyle, kutlu insanın yolunda giderek hakka karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz. Hz. Peygamberin örnek ahlakı yaşam felsefemiz olmalı. Bu vesileyle içinde bulunduğumuz Kutlu Doğum Haftası'nın milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum."

Bu haber toplam 1102 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ