21 Nisan 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MHPli Ekicinin kasedi yayınlandı
22 Mayıs 2011 Pazar 05:25

MHP'li Ekici'nin kasedi yayınlandı

Farklı ülkücüler sitesi Bahçeli'nin restinden sonra boş durmadı, Ekici'ye ait görüntüleri yayınladı

MHP'de kaset skandalı büyüyor. Partinin 5 önemli yöneticisinin istifasına neden olan kasetlerin arkası kesilmiyor.

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, 'ellerinde ne varsa yayınlasınlar' restinin ardından 'Farklı Ülkücülük' internet sitesi daha önce duyurduğu 6 isimden biri olan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'ye ait görüntüleri yayınladı.mhp-kaset-sok-istifalar-m2.20110522052711.jpg

MHP lideri Bahçeli'nin "şantaja boyun eğmeyeceğiz. İstifalarını istemeyeceğim" yönündeki sözlerini ağır dille eleştiren site "Maalesef bize başka bir çıkar yol bırakmayan, MHP'ye ve davamıza gelecek zararı umursamayan ve tek dertleri menfaat temin ettikleri koltuklarını korumak olan bu işgal çetesinin ve elebaşının inadı yüzünden yayınlarımıza devam ediyoruz" dedi.

"Pislik-5" başlığıyla yayınlanan kasette MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin ilköğretim öğretmeni olduğu iddia edilen bir kadınla görüntüleri yer alıyor.

İSTİFA EDERLERSE DİĞERLERİ YAYINLANMAYACAK

Sitede eğer daha önce ismi duyurulan 5 kişi istifa ederse görüntüleri yayınlamayacağına söz verdi. Sırada kendisiyle ilgili görüntülerin yayınlanacağı bilgisi yer alan Çakır bunun üzerine istifa etti.

EKİCİ ALNIM AK DEMİŞTİ!

Mehmet Ekici, 'Farklı Ülkücüler'in ellerinde hangi MHP'lilerin kasetlerinin olduğunu açıklamasının ardından yaptığı açıklamada, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Alnım açık. Yüzüm ak. Bu bana yapılmış bir komplodur. İstifa etmeyi düşünmüyorum" demişti.

GÖRÜNTÜLER SONRASI 6 İSİM DE İSTİFA ETTİ

Site 18 Mayıs'ta yaptığı yayında 6 parti yöneticisinin ismini vermiş istifa etmezlerse görüntülerinin yayınlanacağını duyurmuştu. Sitenin tehdit ettiği isimler istifa etti:
Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekinci, Genel Başkan Yardımcısı Osman Çakır, Genel Sekreter Mustafa Cihan Paçacı, Başkanlık Divanı Üyesi Mehmet Taytak, Genel Başkan Yardımcısı Ümit Şafak ve Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz Bölükbaşı.
'Pislik5' adı verilen kaset ise şu anda sitede yayınlanıyor.

Siteden yapılan açıklamalar şöyle:

“HEPİNİZ BİRER TÜRK BAYRAĞISINIZ! BAYRAĞI LEKELEMEYİN, KİRLETMEYİN, YERE DÜŞÜRMEYİN!”

BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

ÜLKÜCÜ SORUMLULUĞUMUZ GEREĞİ, İLK ÖNCE BAHÇELİ’Yİ -KAMUOYUNA YANSIMADAN -AYLAR ÖNCESİNDE UYARDIĞIMIZI, ANCAK HİÇBİR ADIM ATILMADIĞINI SÖYLEMİŞTİK. OLUMLU BİR ADIM ATILMAYINCA TÜM BU “PİSLİKLERDEN VE ELEBAŞINDAN” PARTİMİZİN KURTULMASI GEREKTİĞİNE İNANDIK VE YAYINLARIMIZA BAŞLADIK.

İYİ NİYETLE 6 KİŞİNİN İSMİNİ DAHİ ANMADAN TEKRAR BAHÇELİ’YE ÇAĞRIDA BULUNDUK, UYARMAK İSTEDİK. BAHÇELİ İSE İYİ NİYETLİ ÇAĞRIMIZI ÇARPITARAK KENDİSİNE ŞANTAJ YAPILDIĞINI SÖYLEDİ. OLUMLU BİR ŞEKİLDE PARTİYİ 4 PİSLİKTEN ARINDIRAN BAHÇELİ, BİR ANDA U DÖNÜŞÜ YAPARAK KENDİSİNE BİAT ETMİŞ A TAKIMINA SAHİP ÇIKTI VE KENDİSİ DE PİSLİĞİN İÇİNE DÜŞTÜ.

MAALESEF BİZE BAŞKA BİR ÇIKAR YOL BIRAKMAYAN, MHP’YE VE DAVAMIZA GELECEK ZARARI UMURSAMAYAN VE TEK DERTLERİ MENFAAT TEMİN ETTİKLERİ KOLTUKLARINI KORUMAK OLAN BU İŞGAL ÇETESİNİN VE ELEBAŞININ İNADI YÜZÜNDEN YAYINLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ.

BAHÇELİ’NİN BASIN ÖNÜNDE SORUMLULUK VE VEBALİ SIRTINA ALAN AÇIKLAMASINA GEREK YOKTUR. ZATEN VEBAL SIRTINDADIR VE SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİREMEMİŞTİR. YOL ARKADAŞLARINA VE EKİBİNE SAHİP ÇIKMAK ELBETTE BİR LİDERLİK VASFIDIR. AMA ONDAN DAHA DA ÖNEMLİ BİR LİDERLİK VASFI VARDIR Kİ, O DA TÜRK MİLLETİ VE ÜLKÜCÜ HAREKETİN MANEVİ DEĞERLERİYLE KAN UYUŞMAZLIĞI OLAN LİYAKATSİZ VE AHLAKSIZ İNSANLARDAN EKİP OLUŞTURMAMAKTIR. BÖYLE PİSLİKLERİ TEŞKİLATIN BAŞINA BELA ETMEMEK, YÜZÜMÜZÜ YERE EĞDİRMEMEKTİR. AHLAKSIZLIKLARIYLA DAVAMIZI LEKELEYEN BU EKİBE SAHİP ÇIKARAK KEFİL OLMAK LİDERLİK OLAMAZ, OLSA OLSA ELEBAŞILIK OLUR. AHLAKSIZLIĞI ORTAYA ÇIKAN KİŞİLER, GEÇMİŞİ ÜLKÜCÜ DAVADA GEÇENLER OLUNCA “AHLAKİ ZAAFI OLANLARI ARAMIZDA BARINDIRMAYIZ” DİYEREK BİR ÇIRPIDA İSTİFA ETTİREN BAHÇELİ; SIRA DEVŞİRMELER, ULUSALCILAR VE MUKADDESAT DÜŞMANLARINA GELİNCE HEMEN KEFİL OLUP ONLARI KORUMAYA KALKMASI, ÜZERİNDE DERİN DÜŞÜNÜLMESİ GEREKEN BİR MEVZUDUR VE KENDİSE YÜKLENEN DAVAMIZI VE HAREKETİMİZİ BİTİRME MİSYONUNUN DA AÇIK DELİLİDİR.

MAALESEF ARTIK GÖRÜNTÜLERİ YAYINLAMAYA BAŞLIYORUZ. İSMİ GEÇEN DİĞER 5 KİŞİ, PARTİMİZİ VE CAMİAMIZI DAHA FAZLA YIPRATMAK İSTEMİYORLARSA BAŞKANLIK DİVANINDAN, MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞINDAN VE PARTİMİZDEN İSTİFA ETMEK ZORUNDADIRLAR. İSTİFA EDENLERİN GÖRÜNTÜLERİNİ YAYINLAMAYACAĞIMIZI “MUKADDESATIMIZ ÜZERİNE YEMİN EDEREK” TEKRAR PARTİMİZE VE KAMUOYUNA İLAN EDİYORUZ.

CANİLERDEN MEDET UMACAK KADAR ALÇALAN, OTUZ BİN CANA KIYAN PKK YI “TUTARLI VE FİKİR NAMUSUNA SAHİP” İLAN EDEN,

SİTEMİZİN İSMİNİ VERMESİNDEN SONRA İSE GAZETECİLERE “BİZ ŞEREFLİ İNSANLARIZ. YÜZÜM AK, ALNIM AÇIK. BU BİR İFTİRADIR.” DİYE BAĞIRAN, “ PİSLİK 5 – MEHMET EKİCİ ”

Bu haber toplam 3642 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ