18 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlu Sigara Triyakisinin Dramı
23 Nisan 2011 Cumartesi 23:46

Mutlu Sigara Triyakisinin Dramı

Mut ilçesinde günde 7 paket sigara içen Rahmi Saraç, sigaradan kurtulmak için iradesinin yetmediğini bu yüzden yardım beklediğini söyledi.

Bir kahvehanede çalışan ve ilkokul 5. sınıftan bu yana sigara içen Rahmi Saraç (51), sigarasız yaşamanın kendisine ölüm gibi geldiğini söyledi.

40 yıllık tiryaki olduğunu belirten Saraç, "Önceleri günde 1 karton içiyordum ama şimdi 7 pakete düşürdüm. Sabahları yataktan kaldığımda sigaramı yakıyorum ondan sonra kesinlikle ateş kullanmıyorum çünkü biri bitmeden diğerini yakıyor ve ağzımdan hiç çıkarmıyorum" dedi.

2 çocuk babası Saraç, bugüne kadar 3 evlilik yaptığını ve eşlerinin çok fazla sigara içtiği için kendisinden boşandığını belirtti. Güne sigara içerek başladığını ve çayla birlikte aralıksız içtiğini anlatan Saraç, "Kazandığım parayı sigaraya harcıyorum. Ağzımda emzik gibi durur.

Bu yüzden akşama kadar açlık hissetmiyorum. çay ve sigara bana yetiyor. Eğer sigara içmezsem kriz geçiriyorum. Bırakmak istiyorum bir türlü bırakamıyorum. Zararı büyük. Beni bir gün götüreceğini biliyorum ama elimden bir şey gelmiyor. Bu konuda yetkililerden yardım bekliyorum" diye konuştu.

Bu haber toplam 1108 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ