26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mutlular Karamana Bağlanınca Mutlular
09 Haziran 2011 Perşembe 17:10

Mut'lular Karaman'a Bağlanınca Mutlular

AK Parti Karaman Milletvekilimiz ve Milletvekili adayımız Sn. Mevlüt AKGÜN “Mut” lular tarafından 08.06.2011 tarihinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıda yaptığı konuşmada AK Parti döneminde Türkiye’nin iki yakasının bir araya geldiğini dile getiren AKGÜN, her alanda hizmet edildiğini, iki bin toplu konut yapıldığını, kiraların daha ucuz olması, herkesin ev sahibi olabilmesi için toplu konut sayısının artırılacağını ifade etti.
 

Hastaneler kaliteli ve temiz sağlık hizmeti verebiliyorsa, diyaliz hastaları diyaliz merkezlerine ücretsiz olarak götürülüyorsa, yatalak hastalara bakanlara ücret veriliyorsa bu AK Partinin insanımıza verdiği değerin bir sonucudur diyen Mevlüt AKGÜN Sosyal Bilimler Lisesi, Turizm ve Otelcilik Lisesi, Ögretmen Lisesi tamamlandığını ve PMYO inşaatının devam ettiğini bu ve bunun gibi hizmetlerin kesintisiz devam edeceğini söyledi.

Mut'un Karaman'a bağlanması için bakanlık düzeyinde uğraş verdiklerini ve Mut'un durumunda bulunan ilçelerin olduğunu söyleyen AKGÜN ancak yasal bir düzenleme ile bu taleplerin gerçekleşebileceğini belirtti

 

Bu haber toplam 1147 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ