19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
PANCAR PARALARI BU HAFTA SONUNA DOĞRU ÖDENİYOR.
06 Mart 2017 Pazartesi 18:12

PANCAR PARALARI BU HAFTA SONUNA DOĞRU ÖDENİYOR.

Karaman Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Muğlu, Kampanya Dönemi' Ödemeleri yani 2016-2017 kampanya dönemindeki pancar paraları bu hafta sonuna doğru ödemeler yapılacaktır.

Karaman Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Muğlu, geçtiğimiz günlerde sizlerle basın aracılığıyla paylaştığımız 2016-2017 kampanya dönemi için pancar paralarının ne zaman ödeneceği hakkında bilgi almak ve pancar üreticilerimizin sorunları hakkında bilgi alışverişi amacıyla EREĞLİ Şeker Fabrikasına ziyarette bulunmuştuk bu Kampanya Dönemi' Ödemeleri yani 2016-2017 kampanya dönemindeki pancar paraları bu hafta sonuna doğru ödemeler yapılacaktır.

Bereketli olsun Allah ağız tadıyla yemeyi nasip eylesin. Muğlu, "Bu konuda her zaman Çiftçilerimizin yanında olan Tarım Orman ve Köy İşleri Komisyonu Başkanımız Recep Konuk Milletvekilimiz Recep Şeker ve Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Niyaz Develi'ye önemli demelerin erken yapılması konusunda gerekli girişimlerinden dolayı Çiftçilerimiz ve KZOB olarak teşekkür ediyoruz Allah emeklerini zayi etmesin. Bereketli olsun.

Bu haber toplam 4168 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ