20 Nisan 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Prof Dr.Sabri Gökmenin Babalar Günü Mesajı
17 Haziran 2011 Cuma 16:25

Prof Dr.Sabri Gökmen'in Babalar Günü Mesajı

Gözümüzde güçlü bir çınar olarak daima yerini koruyan ama içinde içli bir çocuk barındıran babalarımızın, hepimizin gönlünde özel bir yeri vardır.

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, aile içinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumluluklarını büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler. Babalarımız maddi sorumlulukları üstlenmeleri yanında aile bağlarının güçlenmesi, çocuklarda güven duygusunun oluşması ve toplumsal yapımızın şekillenmesinde önemli bir rol oynamaktadırlar.
 

Tecrübeleriyle ailesine yol gösteren, imkanlarını seferber ederek ailesinin önünü açan, bir ömür boyu maddi-manevi her türlü desteğini aile üyelerinin arkasında hissettiren babalarımız, her türlü saygıyı ve takdiri hak etmektedirler. Babalar gününde, babalarımıza vereceğimiz en güzel hediye de, onlara lâyık bir evlat olarak kendimizi yetiştirmek, onların yaşlılığında huzur içerisinde yaşamalarını sağlamaktır.
 

Bu anlamlı günün, babalarımıza ilgimizi, sevgimizi, saygımızı yansıtmak için güzel bir vesile olduğunu düşünüyorum. Şehitlerimizin bayrağa sarılı tabutuna kapanıp gözyaşı dökmeden "vatan sağ olsun" diyen sabır timsali şehit babalarına ve bütün babalara aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.
 

Bu haber toplam 780 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ