20 Mayıs 2018 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Robot Çelik Çelik Naz İle Evlendi
17 Şubat 2012 Cuma 11:11

Robot Çelik Çelik Naz İle Evlendi

Arçelik'in teknoloji, inovasyon ve fonksiyonelliği temsil eden robotu Çelik, görkemli bir düğünle dünya evine giren Çelik ve Çeliknaz’ın mutluluklarına tüm Türkiye şahit oluyor.


Arçelik'in teknoloji, inovasyon ve fonksiyonelliği temsil eden robotu Çelik ve yeni tasarım, estetik, stil ve zarafet sembolü olarak konumlandırılan Çeliknaz ile birlikte Arçelik yeniliklerini anlatan reklamları gösterime girdi. Bu reklamlarla birlikte Arçelik'te yeni bir dönem başlıyor.

Bu yeni dönemde Arçelik markasının yenilikçiliğe olan tutkusu “Arçelik, yeniliği aşkla tasarlar” söylemiyle ifade ediliyor.

Bu yeni dönemin ilk reklam filminde görkemli bir düğünle dünya evine giren Çelik ve Çeliknaz’ın mutluluklarına tüm Türkiye şahit oluyor. Düğünde önemli bazı ayrıntılar da var. Çeliknaz’ın göz kamaştıran gelinliği ünlü tasarımcı Bahar Korçan tarafından tasarlandı. Bu gelinlik Çeliknaz’ın tasarım, zarafet ve estetiğe verdiği önemi vurguluyor.

Tüm zamanların en sevilen düğün müziği La Cumparsita, Arçelik’in yenilikçi anlayışıyla yeniden düzenlendi; aşk ve duygu dolu sözler yazılarak ünlü sanatçı Yaşar tarafından seslendirildi. İlerleyen günlerde bu şarkı hiç kuşkuşuz yeni çiftlerin en mutlu anlarına eşlik edecek.

celik-naz-m.jpg

Bu haber toplam 23073 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ