24 Mart 2019 Pazar
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şaban Şahinden Esnaf Ziyareti
21 Mayıs 2011 Cumartesi 18:58

Şaban Şahin'den Esnaf Ziyareti

Saadet Partisi Karaman Milletvekili Adayı Şaban Şahin, esnafın dertlerini dinledi.

Birçok esnaf, 96-97 de Erbakan’ın Başbakan olduğu dönemdeki işleri aradıklarını söylediler. Ne kazandıysak Erbakan hoca zamanında kazandık. Şimdi kazanamıyoruz, zor geçiniyoruz, borçluyuz ifadesini kullandılar.

Şahin, “Merhum hocamız, 54. hükümette şuanda da uygulanan getirim ekonomisi yerine reel (üretim) ekonomisine geçerek efsane hizmetler yapmıştır. Hocamızın başarısının sırrı buydu” dedi.

Milletvekili Adayı Şahin, “Hocamız, ülkemizin sıkıntılarını biliyordu, bilmemekle kalmıyordu, çözüm yollarını da biliyordu. Erbakan Hocamız, ağır sanayi hamlesiyle fabrika temelleri attı. Bunların bir kısmı faaliyete geçti. Geçmeyenlerde dış kaynaklı engellemelerle durduruldu. Faaliyette olanlar ülkemizin ekonomisine yön vermekle kalmadı, yüksek katkılar sağladı. Ama ne yazık ki bu hükümet döneminde hepsi özelleştirme-peşkeş çekilerek kapatıldı, yok edildi. Neden? Çünkü dış güçler böyle istiyor… Dış güçler, istiyor ki Sayın Başbakan, göz boyama, oyalama-avutma işini iyi yapsın, sömürü hızlı bir şekilde itirazsız devam etsin “ diye belirtti.

Şahin, “Yapılacak iş çok basit, Rant ekonomisinden reel ekonomiye geçerek, Yani Rantiyecilerin musluklarının kapatılmak suretiyle halkımız tarafına akıtılırsa. 54. Hükümet teki bolluk, bereket, refaha ulaşırız" dedi.

saban-sahin-1.jpg

saban-sahin-2.20110521190157.jpg

Bu haber toplam 1098 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ