23 Mart 2019 Cumartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Anlamlı Kermes
14 Ocak 2016 Perşembe 15:34

Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Anlamlı Kermes

Karaman Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Anlamlı Kermes

Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesi soğukta üşüyen elleri ve gönülleri gelin beraber ısıtalım diyerek, İHH ve Milli Eğitim Bakanlığının imzalamış oldukları protokol çerçevesinde iyilikte yarışan sınıflar projesi kapsamında ,bir yetime sahip çıkmak için kermes düzenledi.

Düzenlenen kermese öğretmenler ,öğrenciler ve hayırsever vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Kermese İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt ,maarif müfettişleri başkanı Mehdi Sezer, başkan yardımcısı Tahsin Ünal , şube müdürleri Haşim Tunca, Hasan Topal,Eğitim Bir Sen şube yönetimi,Genç Memur -sen yönetimi ,okul müdürleri ve öğretmenler de katıldı.

İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Abdurrahman Kurt :’’Öğrencilerimizin böyle anlamlı ve güzel bir etkinliği gerçekleştiği ,ayrıca çevrelerinde yaşanan sıkıntılara kayıtsız kalmayarak yetim kardeşlerine sahip çıkma erdemliliğini gösterdikleri için oldukça mutlu oldum.Bu kermesin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Kermesinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

Okul müdürü Recep Gedikli ise:’’Kermesten elde edilecek gelir ile ülkemiz başta olmak üzere dünyanın değişik coğrafyalarında değişik sebeplerden dolayı yetim kalan,sevgiye, korunmaya, ilgiye muhtaç olan kardeşlerimizden bir kaçına sponsor olmayı düşünüyoruz.

Şu soğukta üşüyen elleri ve yürekleri ısıtmada bizlerin de küçük bir katkısı olsun istedik.Sosyal sorumluluk alanında lisemiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.Bu doğrultuda yetişen güzel yürekli ve vicdan sahibi gençlerimizi ve öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.Kermesimize katılan kıymetli misafirlerimize de çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

1.20160114153618.jpg

2.20160114153657.jpg

3.20160114153738.jpg

4.20160114153751.jpg

Bu haber toplam 2782 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ