19 Nisan 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Süleyman Atikten 10.Kuruluş Yıldönümü Mesajı
15 Ağustos 2011 Pazartesi 16:57

Süleyman Atik'ten 10.Kuruluş Yıldönümü Mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Süleyman ATİK, AK Parti’nin 10. kuruluş yıldönümünü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İl Başkanı Atik, yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi;

Milli iradenin beklentilerine göre şekillenen AK Parti, 14 Ağustos 2001 tarihinde, “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" diyerek siyaset sahnesindeki yerini aldı.

Türk siyasetine yalnızca yeni bir parti olarak katılmamış, siyasi ahlak, erdem ve parti içi demokrasi anlayışıyla, Türk siyasi hayatına yüksek bir değerler manzumesi katmıştır. Türk siyasetine ve Türkiye'ye kazandırdıklarımızın temelinde neler yattığını görmek için, AK Parti'nin ilkelerini ve hedeflerini iyi anlamak gerekmektedir.

Milletin sandığa yansıyan iradesiyle 10 yıldır ilkelerinden ve hedeflerinden taviz vermeden iktidar görevini yürüten AK Parti, ilkeli ve dürüst politika anlayışı ile toplumsal mutabakata verdiği önemle halkımızın teveccühüne mazhar olmuş olup, tarihi başarılara imza atmıştır.

Partimiz, Kuruluş yılından çok kısa bir süre sonra, Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır bir başarıya imza atarak tek başına iktidara gelmiş, üç genel ve iki yerel seçimin galibi olarak, kurulduğundan bugüne kendini millete adamış AK kadrolarıyla ülkemizde hayal edemeyeceğimiz yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır.

Gücünü milletten alan partimizin iktidar olduğu sürece, milletimize hizmet edeceği ve gençlerimizin geleceğini inşa etmeye devam edeceği aşikardır.

Artık bu ülkeyi içine girdiği gelişme, kalkınma ve adalet yolundan kimse döndüremez. Bunu başaran, bu devrim niteliğindeki gelişmeleri gerçekleştiren başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki AK Parti'nin AK kadrolarıdır.
Ancak en büyük başarı bunu arzulayan tüm halkımızındır. Bu başarı hepimizin 74 milyonun birlik ve beraberliğinin başarısıdır.

Umuyorum ki bu beraberliği ve huzuru bozmaya da hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Her zaman söylediğimiz ve bir büyük hedef olarak ortaya koyduğumuz Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında olmak hedefinde halkımızla beraber ilerleyeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, partimizin 10. kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.
 

Bu haber toplam 609 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ