22 Mart 2019 Cuma
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Halkı İstikrardan Yana
27 Mayıs 2011 Cuma 09:55

Türk Halkı İstikrardan Yana

Karaman Milletvekili Lütfi Elvan Karaman genelinde yürüttüğü seçim çalışmalarına dün Ermenek ilçesinde devan etti.

. Beraberinde Ak Parti İl başkanı Süleyman Atik, Ermenek Belediye başkanı Necati Akpınar, Merkez ilçe Başkanı Celalettin Güngörer, Belediye meclis üyesi Yakup Coşkun, AK Parti eski il Başkanı Yücel Yüksel ve parti teşkilatına mensup partililerle birlikte Çarşı esnafını tek tek ziyaret ederek AK Partiye ve hükümete destek istedi.
Ermenek halkının, hükümetin özellikle eğitim ve ulaştırma konusunda yaptığı yatırımları takdir ettiği ve bu konuda hükümeti çok başarılı bulduğunu söylemeleri üzerine Lütfi Elvan, bütün bu başarılı çalışmaların ve yatırımların Türk halkının desteği ve güveni sayesinde mümkün olduğunu söyledi.
Örneğin on yıllardır tüm Taşeli yöresinin hayali olan Sarıveliler-Alanya yolunun Kuşyuvası mevkiinin tünellerle geçileceğini ve haziran başında ihalesinin yapılacağını dile getiren Elvan Ülkemizin, hayalleri gerçeğe dönüştüren bir hükümete sahip olduğuna vurgu yaptı. Ermenek’in tüm bu bölge içinde bir eğitim üssü haline geldiğini de ifade eden Elvan yüksek okulu ile birlikte her çeşit ve nitelikte orta öğretim kurumlarının ilçemizde mevcut olduğunu söyledi.
Esnaf ve vatandaşlarla tek tek konuşan ve taleplerini dinleyen Elvan nerdeyse vatandaşların tamamının Türkiye’nin istikrarından yana olduklarını gördüğünü söyledi. Bunun çok önemli olduğunu ifade eden Elvan, istikrar ve büyümenin devamının güçlü bir iktidar ile mümkün olacağını dile getirdi.
Esnaf ve vatandaş ziyaretinden sonra Ömer Döngeloğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı konferansa katılan Lütfi Elvan, burada yaptığı konuşmada millet ile devleti bütünleştirmeden herhangi bir şeyi başarmanın mümkün olmadığını söyledi. Eğer Türkiye bugün dünyanın en güçlü ülkelerinden biri haline gelmişse bu halkımızın desteği ve güveni sayesinde olmuştur dedi.
Elvan, geçmiş dönemlerin içine kapanık Türkiye’sinin özlemini duyan, gelişmeye ve istikrara gözünü kapamış bazı kesimlere inat, Türkiye’nin yoluna devam edeceğini ve halkın yeniden istikrara ve güçlü bir iktidar olan AK Parti hükümetine destek vereceğine inandığını söyledi.istikrar-1.jpg

istikrar-2.jpg

istikrar-3.jpg


 

Bu haber toplam 927 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ