26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali KAHRAMAN, Sulama Birliği Başkanlığını Ziyaret Etti
08 Eylül 2011 Perşembe 16:21

Vali KAHRAMAN, Sulama Birliği Başkanlığını Ziyaret Etti

Karaman Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, 7 Eylül 2011 Çarşamba günü Karaman Ovası Sulama Birliği Başkanlığını ziyaret etti.

Karaman Ovası Sulama Birliği Başkanı Mustafa DEĞİRMENCİOĞLU tarafından karşılanan Vali KAHRAMAN, 1995 yılı şubat ayında kurulan birliğin çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Karaman Ovası Sulama Birliği Başkanı Mustafa DEĞİRMENCİOĞLU, Vali KAHRAMAN’a ilgisinden dolayı teşekkür ederek: “16.000 hektar sahada hizmet veriyoruz ve Türkiye’nin beşinci büyük birliğiyiz. Türkiye’de ilk ekonomik sulama sistemine biz geçtik. Şimdi ise kapalı şebeke çalışmamız var.

Şu ana kadar yaptığımız çalışmalarla %35’lik bir seviyeye geldik ve ulaştığımız seviye ile Türkiye’de ilk sıradayız. Sizlerin yardımları bizler için büyük bir onur. Sizin vatandaşlarımıza ve bizlere gösterdiğiniz yakın ilgiden duyduğum memnuniyeti özellikle ifade etmek istiyorum.”dedi.

“Sizlerin memnuniyeti, bizlerin mutluluğudur” diyen Vali KAHRAMAN, görüşmede ayrıca son yıllarda ülkemizde ve dünyada yaşanan su sıkıntısına dikkat çekerek: “Hepimizin bu ülkeye, bu vatana bir sorumluluğu var. Elbette ki kaynakların yerinde ve verimli kullanımı ülkemizin istikbali açısından büyük önem taşıyor.

Hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz ve hepimizin kaygısı yaşadığımız ile, Karaman’a ve ülkemize bir şeyler kazandırabilmek olmalı. Sizler hem vatandaşın ihtiyacını karşılıyor hem de yaptığınız yatırımlarla israfın önüne geçmeye çalışıyorsunuz. Bu, bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir, şahsınızda bu konuda duyarlı olan, bu konuda emek harcayan herkese teşekkür ederim.” dedi.

sulama-birligi-1.jpg

sulama-birligi-2.jpg

sulama-birligi-3.jpg

sulama-birligi-4.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 1681 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ