26 Mart 2019 Salı
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali KAHRAMAN Şampiyon Sporcuları Ödüllendirdi
12 Temmuz 2011 Salı 19:59

Vali KAHRAMAN Şampiyon Sporcuları Ödüllendirdi

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Selahattin AKBAŞ ile Türkiye şampiyonu olan kardeşi Selçuk AKBAŞ’ı Makamında kabul ederek ödüllendirdi.

12 Temmuz 2011 Salı günü saat 12.00’de Valilik Makamda gerçekleşen ödül törenine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer ERSÖZ, Sporcuların antrenörü Ali CAN ve şampiyon sporcuların babası katıldı.

Selahattin AKBAŞ, 7-10 Temmuz tarihleri arasında Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında 33 kiloda Avrupa şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı ve Karaman tarihinde Avrupa Şampiyonu olan ilk sporcu olarak Karaman tarihine geçti. Kardeşi Selçuk AKBAŞ ise 12-17 Nisan 2011 de Marmaris’de yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında birinci olmuştu.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Avrupa Şampiyonu olarak ilimize büyük bir gurur yaşatan Selahattin AKBAŞ ve Türkiye Şampiyonu olan Selçuk AKBAŞ kardeşleri kabulünde yaptığı konuşmada; şampiyon sporcuların bu büyük başarılarından duyduğu mutluluğu ifade ederken“ İlimize çok önemli başarılar kazandıran Yıldızlar Taekwondo Avrupa şampiyonu olan Selahattin AKBAŞ’ı ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonu Selçuk AKBAŞ’ı ilimiz adına canı gönülden tebrik ediyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum.

İnşallah bundan sonra daha büyük başarılara imza atarlar , onlardan daha iyi dereceler bekliyoruz. Bizler onları ve diğer sporcularımızı her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Karaman’da artık Türkiye ve Avrupa şampiyonu sporcularımızdan sonra dünya şampiyonu sporcularımızı da görmek istiyoruz. Ben bu gururu bize yaşatan Selahattin ve Selçuk AKBAŞ başta olmak üzere sporcularımızın ailesine, antrenörlerine, İl Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer ERSÖZ’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Avrupa Şampiyonu olarak ilimize büyük bir mutluluk yaşatan Selahattin AKBAŞ ve Türkiye Şampiyonu olan ikiz kardeşi Selçuk AKBAŞ’a tam altın hediye ederek başarılarının devamını diledi.

Ödül töreni hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.sporcular-1.20110712200234.jpg

sporcular-2.jpgsporcular-3.jpg

sporcular-4.jpg

sporcular-5.jpg

Karamaninternet.com

 

Bu haber toplam 1197 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ