25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali KAHRAMAN’dan Bolu Valisi İbrahim ÖZÇİMEN’e Anlamlı Ziyaret
27 Temmuz 2011 Çarşamba 19:35

Vali KAHRAMAN’dan Bolu Valisi İbrahim ÖZÇİMEN’e Anlamlı Ziyaret

Karaman Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN ilimizle ilgili görüşmelerde bulunmak üzere gittiği İstanbul’dan dönüşünde Sakarya Valiliğinden sonra Bolu Valiliğini de ziyaret etti.

Bolu Valisi İbrahim ÖZÇİMEN tarafından Valilik binası önünde karşılanan Vali KAHRAMAN, burada Vali ÖZÇİMEN ile bir süre baş başa görüştü. Bolu Valisi Sn. İbrahim ÖZÇİMEN, 1985-1987 yılları arasında Bolu İli Mengen İlçesi Kaymakamlığı görevini yürüten Vali KAHRAMAN’ı Bolu’da ağırlamaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederken Vali KAHRAMAN’da yaptığı teşekkür konuşmasında “ Kısa bir sürede olsa Bolu Mengen’de Kaymakamlık yaptım.

Bütün Mengen halkına ve Bolu halkına selam ve sevgililerimi sunuyorum.” dedi. Bolu ve Bolu’nun sıcak ve misafirperver insanını hiçbir zaman unutmadığını ve unutmayacağını sözlerine ekleyen Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Bolu Valisi Sn. İbrahim ÖZÇİMEN’i Türkçenin başkenti Karaman’a davet ederek kendilerini en kısa zamanda Karaman’a beklediklerini söyleyerek sözlerini noktaladı.

Bu ziyaretle birlikte kaymakamlık yaptığım ve gönlümüzde ayrı yeri olan Bolu’yu ziyaret etmekten duyduğum sevinci ve mutluluğu kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Görev yaptığım süre içerisinde Mengen ilçesi ve Mengen halkı ile çok güzel diyaloglarımız oldu. Onlarla ilgili olarak çok güzel anılarımız oldu. Aşçıları ile ünlü bu şirin ve güzel ilçemizin gönlümüzde yeri her zaman farklı olacak.

Sıcak ve samimi bir havada geçen görüşmelerin ardından Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN, Bolu Valisi Sn. İbrahim ÖZÇİMEN’e minyatürize edilmiş Mader-i Mevlana kristali hediye etti.

Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN’ı eski görev yeri olan Bolu’da ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Bolu Valisi Sn. İbrahim ÖZÇİMEN ise “Gelişiniz beni gerçekten çok mutlu etti. Bir dönem Mengen’de de Kaymakamlık görevini sürdürdüğünüz için Bolu’ya yabancı da değilsiniz. Geldiğiniz için size teşekkür ediyorum” dedi.

Vali ÖZÇİMEN konuşmasının ardından Vali KAHRAMAN’a üzerinde Hükümet Konağı’nın resminin bulunduğu gümüş işlemeli bir tabak hediye etti.

vali-kahraman-1.20110727194000.jpg

vali-kahraman-2.20110727194019.jpg

vali-kahraman-3.20110727194050.jpg

Karamaninternet.com

Bu haber toplam 844 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ