25 Mart 2019 Pazartesi
Rus ambargosu mutlu edecek.
Asgari Ücret Tespit Komisyonu Toplanıyor.
Bunu yapmayan yandı! Cezası 571 lira.
Esentepede Satılık İmarlı Konut Arsaları.
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yüz Yaşında Bir Ak Parti Sevdalısı
12 Mayıs 2011 Perşembe 10:49

Yüz Yaşında Bir Ak Parti Sevdalısı

Bu kapsamda merkeze bağlı Değirmenbaşı, Bademli, Elmadağ, Çukur, Bostanözü, Bucakkışla, Narlıdere ve Cerit köyleri ile mahallelerini ziyaret ettiler.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Ak Parti Milletvekili Lütfi Elvan, beraberinde İl Genel Meclisi üyeleri Abdullah Bağırgan, Kerim Dereli, Şuayip Önemli ve parti teşkilatına mensup partililer ile bir dizi köy ziyaretinde bulundu.
Ziyaretler sırasında vatandaşların büyük bir ilgisi ile karşılaştıklarını ifade eden Lütfi Elvan, Ak Parti hükümetinin özellikle yolsuzluk ve yoksullukla mücadelede büyük bir başarı elde ettiğini dile getirdi. Ak Parti hükümetleri öncesi yapılan yolsuzluklar ile ülkenin kaynaklarının hortumlanarak heba edildiğini ve birilerinin bu sayede keselerini doldurduklarını söyledi. Koalisyonlar ve kısa süreli hükümetler yüzünden ciddi hiçbir projenin yapılamadığını, ülkenin bu anlamda çok zaman kaybettiğini dile getiren Elvan Ak Parti iktidarı ile ülkemizin istikrara kavuştuğuna vurgu yaptı.
Yoksulluk ile de ciddi bir mücadele yürüttüklerini söyleyen Elvan, kadınlarımıza, çocuklarımıza, yaşlı ve özürlü yurttaşlarımıza yönelik çok önemli uygulamalara imza attıklarını, bu sayede özellikle yardıma muhtaç ve yoksul vatandaşlarımızın ekonomik anlamda eski dönemlere nazaran çok daha iyi bir konumda olduklarını söyledi. Örneğin bakıma muhtaç özürlü vatandaşlarımıza aylık bağlandığını, onlara bakan yakınlarına da evde bakım ücreti ödendiğini, yaşlı vatandaşlarımıza ödenen aylık miktarlarının artırıldığını dile getirdi.
Eskiden sağlık alanında yaşanan sıkıntı ve problemlerin artık son bulduğunu, ayrım yapılmaksızın herkesin istediği hastaneye gidip tedavi olabildiğini, sosyal güvenlik kapsamında olan herkesin bu hakka sahip olduğunu söyledi. Ak Parti hükümetleri öncesi hastanelerde rehin kalma olaylarının yaşandığına vurgu yapan Elvan, bugün en ücra köyümüzde yaşayan bir yurttaşımızın ihtiyaç halinde ambulansın en kısa sürede ayağına geldiğini, hatta ambulans helikopterler ile vatandaşlarımızın başka illere nakledildiğini dile getirdi. 18 yaşına kadar herkesin doğumla birlikte otomatik olarak sağlık güvencesine kavuşturulduğunu ve nerdeyse birçok Avrupa ülkesine nazaran ülkemizin bu alanda daha iyi bir konuma geldiğini söyledi.
Köylere gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, Çukur Köyünde 100 yaşında olduğu söylenen bir vatandaşımızın, yapılan hizmetlere karşı dile getirdiği memnuniyet herkesin ilgisini çekti. Dinamik ve şuurlu görüntüsü ile yapılan hizmetleri takdir eden, Ak Parti hükümetine ve özellikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgi ve hürmeti ile bir Ak Parti hayranı olduğunu söyleyen 100 yaşındaki delikanlı, “Allah başımızdan bu insanları eksik etmesin” diyerek herkesin Ak Parti ye destek olması gerektiğini söyledi.

lutfi-elvan-1.jpglutfi-elvan-2.jpg

lutfi-elvan-3.jpg
 

Bu haber toplam 2723 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ